O firmie

Firma budowlana OL -BUD to firma o bogatym doświadczeniu potwierdzonym wieloletnim stażem na rynku budowlanym.

Nasza firma mieści się w Komornikach,w bliskim sąsiedztwie miasta Poznań. Głównym celem firmy jest spełnienie wszystkich wymagań klientów przy zachowaniu jak najwyższych standardów, świadczy o tym nadany w 2006 roku przez Wielkopolski Instytut Jakości Certyfikat Jakości Q. Od 13 października 2009 posiadamy również certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Mocną stroną naszej firmy jest budowa domów jednorodzinnych, ale świadczymy również usługi przy budowie budynków przemysłowych, biurowców, czy hal produkcyjnych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji – zaczynając od opracowania koncepcji, wyceny, poprzez prace projektowe, uzyskanie pozwolenia na budowę, wykonawstwo i nadzór budowlany do uzyskania przez Inwestora Pozwolenia na Użytkowanie Obiektu.

Firmy budowlane cenią dobrze wykwalifikowanych pracowników, tak samo jest w naszym przypadku. Zdobywane przez lata doświadczenie, pozwoliło nam wyszkolić wykwalifikowany personel. Potrafimy zrealizować najbardziej kreatywne plany naszych inwestorów.

Jeśli interesuje Cię budowa domów lub budynków użytkowych, to firma OL-BUD jest strzałem w dziesiątkę. Kompleksowo zajmiemy się projektem oraz budową Twojego biura czy domu przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Firma budowlana OL-BUD czeka, by spełnić Twoje marzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, realizacjami oraz referencjami wystawionymi przez naszych Klientów.

Historia

Zakład Ogólnobudowlany OL-BUD z siedzibą w Komornikach powstał w 1994 r. Początki były bardzo skromne; trzech pracowników, zdezelowany Tarpan i… wielki optymizm Szefa.

Zaczynaliśmy od drobnych prac remontowych ucząc się i zdobywając zaufanie klientów. Z roku na rok w Firmie przybywało nowych twarzy, sprzętu i narzędzi. Mogliśmy podejmować się coraz większych zleceń poszerzając zakres wykonywanych prac.

Firma OL-BUD zatrudnia 30 pracowników o wysokich kwalifikacjach w różnych specjalnościach budowlanych. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i sprzętem pozwalającym na kompleksową realizację różnych obiektów budowlanych: począwszy od domów jednorodzinnych po budownictwo wielorodzinne i przemysłowe.

Referencje oraz rejestracja fotograficzna niektórych obiektów przybliży Państwu obraz Firmy oraz mamy nadzieję zachęci do podjęcia owocnej współpracy.

Z poważaniem,

Zdzisław STRÓŻYK